Yhteystiedot

70v 3.JPG

Lakkatie 1, 78500 Varkaus Suomi

puh. 0207 497100

Sijaintimme kartalla (Google Maps).

Lähtevän ja saapuvan tavaran vastaanotto ma-to klo 7-15  ja pe klo 7-14.

Johto, myynti


Markku Auvinen

Toimitusjohtaja, DI

markku.auvinen@metalmix.fi
0400 292 752

Jani Auvinen

Laatupäällikkö, Myynti

jani.auvinen@metalmix.fi
040 7597 660

Jussi-Pekka Kinnunen

Myynti, DI

jussi-pekka.kinnunen@metalmix.fi
040 773 0209

Hallinto


Jaana Auvinen

Taloushallinto

jaana.auvinen@metalmix.fi
040 509 5770

Satu Vartiainen

Myyntiassistentti

satu.vartiainen@metalmix.fi
044 5600 632

Tuotanto


Mikko Kräkin

Valmistuspäällikkö

mikko.krakin@metalmix.fi
040 7500 928

Juha Turunen

Logistiikkavastaava

juha.turunen@metalmix.fi
0400 383 513

Henri Jääskeläinen

Hitsauskoordinaattori, IWS, Laatuvastaava

henri.jaaskelainen@metalmix.fi
040 1634 209

LASKUTUS

 Verkkolaskutusosoite: 003702890297      Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)      OVT-tunnus: 003702890297

 

Sivut päivitetty 04.05.2022