Yhteystiedot

Group 2.png

Lakkatie 1, 78500 Varkaus Suomi

puh. 0207 497100

Sijaintimme kartalla (Google Maps).

Lähtevän ja saapuvan tavaran vastaanotto ma-to klo 7-15  ja pe klo 7-14.

Johto, myynti


Markku Auvinen

Toimitusjohtaja, DI, Myynti

markku.auvinen@metalmix.fi
0400 292 752

Jani Auvinen

Laatupäällikkö, Myynti

jani.auvinen@metalmix.fi
040 7597 660

Mikko Kräkin

Myynti

mikko.krakin@metalmix.fi
040 7500 928

Hallinto


Ritva Auvinen

Talouspäällikkö

ritva.auvinen@metalmix.fi
0400 377 070

Jaana Auvinen

Taloushallinto

jaana.auvinen@metalmix.fi
040 509 5770

Minna Jaronen

Huolinta

minna.jaronen@metalmix.fi
044 5600 632

Tuotanto


Pertti Tuppurainen

Valmistuspäällikkö, Hitsauskoordinaattori (IWT, taso 3/C)

pertti.tuppurainen@metalmix.fi
0400 649 381

Juha Turunen

Logistiikkavastaava

juha.turunen@metalmix.fi
0400 383 513

Henri Jääskeläinen

Laatuvastaava, IWS

henri.jaaskelainen@metalmix.fi
040 1634 209

LASKUTUS

 Verkkolaskutusosoite: 003702890297      Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)      OVT-tunnus: 003702890297

 

Sivut päivitetty 8.2020